شارژ کارتریج

برای انجام دادن شارژ کارتریج اشکال و انواع برندهای پرینتر به وسیله واحد فوق تخصصی شارژ، تعمیر و تعویض کارتریج مدرن آفیس، کافی  است که با شماره درج شده تماس حاصل نمایید و سفارش خویش را ثبت نمائید. شایسته ترین قیمت شارژ کارتریج را برای شایسته ترین کیفیت آن بخواهید، 10بار شارژ کارتریج در مدرن آفیس مساوی یک بار شارژ کارتریج رایگان میباشد. این کیفیت را مقایسه فرمایید. همینطور، قابلیت و امکان اجرا شارژ کارتریج در محل شما نیز امکان پذیر می باشد.

شارژ کارتریج
شارژ کارتریج

شارژ کارتریج چیست

خوارک اساسی هر پرینتر، غیر وابسته از نوع لیزری یا این که جوهرافشان آن، تونر یا این که جوهر آن میباشد. سوای داشتن تونر در پرینترهای لیزری و جوهر در پرینترهای جوهر افشان، قابلیت و امکان چاپ محتوای خویش را نخواهید داشت. کارتریج در واقعیت اسم مخزنی در پرینتر میباشد که جوهر یا این که تونر را در خویش مراقبت می‌نماید. بر طبق واحد سنجش مصرف از پرینتر، محتوای جوهر باطن کارتریج آحاد می گردد. خوشبختانه و با دیده باز اگر بخواهیم ببینیم امروزه این مخزن ها قابل شارژ میباشند، یعنی نیازی وجود ندارد هر توشه که جوهر پرینتر به انتها رسید یک کارتریج تازه تهیه و تنظیم نمایید. شما میتوانید به راحتی با امداد یک شاؤز کارتریج این مخزن رت مجددا پر کنید یا این که شارژ را انجام دهید.

وسایل موردنیاز برای شارژ کارتریج چه است؟

خودتان شارژ کارتریج را ایفا دهید چه دارای تخصص، برای ایفا این فرآیند بایستی به وسایل مایحتاج برای شارژ کارتریج دسترسی داشته باشید. پیچ گوشتی متناسب با پیچ به عمل رفته در کارتریج، دستکش، تونر، چیپست، درام و فرچه بعضا از وسایل موردنیاز برای شارژ کارتریج می‌باشند.

چیپست، می بایست با هر توشه شارژ کارتریج ردوبدل گردد. در صورتیکه این روند شکل نگیرد، پرینتر با وجود بده بستان تونر قوی به آشنایی کارتریج نبوده و ارور install toner را علامت خواهد بخشید. قطعه دیگر درام میباشد، که لزومی به ردوبدل آن با هربار شارژ کارتریج وجود ندارد. در هنگام شارژ کارتریج، می بایست درام را با تمرکز چک کرد و فقط در شکل مشاهده خط و خش آن را ردوبدل کرد.

فرچه وسیله‌ای میباشد که از آن، برای پاک کردن بی نقص محیط کارتریج استعمال می‌نمایند. در برخی از مرکز ها تخصصی شارژ کارتریج، وکیوم را جایگزین فرچه کرده‌اند. به کار گیری از وکیوم عمل سبب می گردد محیط کارتریج به طور بی نقص خالی خواهد شد و مکان آن را تونر کیفیت عالی بگیرد، به همین استدلال میباشد که توصیه میشود به مکان انام شارژ کارتریج در محل، این فعالیت را در راءس شارژ کارتریج مدرن آفیس ایفا بدهید. در حالتی که تصمیم گرفته‌اید که خودتان شارژ کارتریج را جاری ساختن دهید، ممکن میباشد به تنی چند از وسایل نقل شده دسترسی نداشته و یا این که بعضی از فرایند را از خودکار بیاندازید. در‌این‌صورت‌ خیر فقط در هزینه‌های شارژ صرفه جویی نکرده، بلکه به پرینتر نیز زخم خواهید زد. پس فقط داشتن وسایل موردنیاز، برای شارژ کارتریج کفاف نمیدهد و می بایست از مهارت و تجربه نیز در این مورد برخوردار بود.

مشکلات کارتریج
شارژ کارتریج

کارشناسی کارتریج؛

قبل از باز کردن کارتریج و شارژ آن به شما اطلاع خواهیم داد که کارتریج شما نیاز به تعمیر دارد و یا اصلا شارژان به صرفه نمی باشد.

گارانتی شارژ کارتریج؛

در صورتی که پس از شاؤز کردن از سمت ما مشکلی به وجود آمد (تا 50 درصد تونر داخل کارتریج)؛ کارتریج را مجددا و به صورت کاملا رایگان تعمیر و شارژ خواهیم نمود.

کارتریج جایگزین؛

اگر که شارژ کارتریج شما طول بکشد و زمانبر شود، یک کارتریج جایگزین به شما داده خواد شد تا وقفه و یا خللی در کارتان به وجود نیاید.

دریافت و تحویل رایگان در محل؛

در صورتی که تعداد کارتریج های شما از 7 عدد بیشتر باشد، هزینه دریافت و ارسال در محل رایگان خواهد بود.

تست شارژ کارتریج؛

تمام کارتریج ها پس از شارژ با پرینترهای فوق حرفه ای تست و بعد ارسال خواهند شد.

شارژ کارتریج استاندارد؛

کارتریج های شما دوستان توسط ماهر ترین کارشناسان با بهترین و با کیفیت ترین تونرها و با رعایت استانداردهای فنی شارژ خواهند شد..

قیمت شارژ کارتریج؛

با بهترین کیفیت و قیمت کارتریج شما مشتریان عزیز را شارژ می‌کنیم. در هر 12 بار بار هم هزینه ارسال رایگان بوده و نیز یک کارتریج به شما اهدا خواهد شد

خدمات شارژ کارتریج شامل چه برندهایی میشود

هزینه شارژ کارتریج در مدرن آفیس چقدر میباشد؟

بها و هزینه اعمال شارژ کارتریج در مدرن آفیس به نوع پرینتر شما، مارک آن، معیار و نوع به کار گیری شما از دستگاه پرینتر بستگی دارااست. به صورت معدل این عدد از 50000 تومان آغاز خواهد شد. در حین شارژ کارتریج قطعاتی چیپست و بلید نیز حتماچک می شوند. چنانچه این قطعات نیازی به تعویض و یا تعمیر داشته باشند، با هماهنگی شما مشتری عزیز قطعات تعمیر یا این که تعویض می شوند.

شما مشتریان گرامی جهت درخواست شارژ کارتریج خود فرم مربوطه را پرنمایید  تا همکاران ما در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و درخواست شما عزیزان را اجرا نمایند.

درخواست شارژ کارتریج